Svet firmy SCHÜTZ - podlahové vykurovanie

Naša firma sa zaoberá predajom a distribúciou produktov od nemeckej firmy SCHÜTZ. Dodávame všetky komponenty pre podlahové vykurovaniekvalitný inštalačný systém Eur-O-Press voda - kúrenie - plyn, špeciálny systém kúrenie / chladenie / vetranie - systém Airconomy, plastové nádrže na vykurovacie oleje


 

Logo SCHUTZ

Naše know-how je vaša sila už od roku 1958

  • SCHÜTZ GmbH & Co. KGaA
  • SCHÜTZ Energetechnik GmbH & CO.KG

S istotou pre dobré životné prostredie

Energiu šetriace, bezpečné a komfortné: Podlahové systémy vykurovania, nádrže na vykurovacie oleje a dažďovú vodu od firmy SCHÜTZ spĺňajú najvyššie požiadavky na komfort a ochranu životného prostredia. Inovačná technika a obsiahly servis dávajú záruku pre praktické a hospodárne riešenia. Vývoj a výroba podľa ISO 9001.

 001 Selters

Firma SCHÜTZ stavia na inováciách a kvalitných hodnotných produktoch v obore spracovania plastov a kovov. Viac ako 2000 spolupracovníkov vyvíja v sídle spoločnosti v Selters a v iných zahraničných závodoch riešenia, ktoré presviedčajú našich zákazníkov. Množstvo patentov a vyspelé technológie prinášajú v troch výrobných odboroch perspektívne štandarty pre žiadané a inteligentné rady výrobkov.

SCHÜTZ - zastúpenie pre SR, EUROHEAT SK, s.r.o.

Logo EuroheatSme k Vám stále bližšie.

  • Euroheat SK, s.r.o.

 

Obchodné technické zastúpenie od roku 1998 a distribučný sklad od roku 2003 v Liberci významne ovplyvnili dostupnosť našich výrobkov. Našim obchodným partnerom, predajcom a zakazníkom poskytujeme prostredníctvom zástupcov školený, technický a poradenský servis. Expresné dodávky kompletného sortimentu už len potvrdzujú, ako veľmi si vážime našich zákazníkov. Od roku 2008 sme v Bratislave otvorili nový predajný a distribučný sklad a rozširujeme našu základňu o nových kvalitných pracovníkov, ktorí sú Vám stále k dispozícii. 
 


 

Idrain 2014